Anasayfa | E-mail Kontrol Teknik Destek: 0216 511 5686  

   Kurumsal
   Ürünler
   Hizmetler
   Çözümler
   Hosting Yardım
   İnsan Kaynakları
   İletişim

Gelişiyoruz: Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla, yeni bir yapılanma sürecine giriyoruz. Bu süreç içerisinde bazı hizmetlerimizden online olarak yararlanabileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Son projeler : Şu anda Toyota TSUSHO Turkey için projeler üretmekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayın


İNSAN KAYNAKLARI

Şirket kültürümüz doğrultusunda çalısanlarımizda aradığımız ve gelişimine katkıda bulundugumuz temel unsurlar;

Müsteri Odaklılık:
Müsteri ihtiyaçlarını dogru anlayarak; müsterilere hızlı, verimli, kişisel ve benzerlerinden farklı hizmet sunabilmek. Müşteri ile doğru iletişim araçlarını kullanarak iletişim kurmak.

Etik ilkelere bağlılık:
Hem kişisel hem de profesyonel anlamda yüksek etik standartlarına sahip olmak. Kişiler arası ilişkilerde dürüst ve adil davranış sergilemek. Yaptığı görevin yasal yükümlülüklerini anlamak ve bunlara uymak, kişisel sorumluluklarını yerine getirmek, bu konuda diğerlerini desteklemek.

Takım Çalışması:
Sadece kişisel hedeflerini gerçekleştirmek için değil, kurumunun hedeflerini de gerçeklestirmek için takım çalışmasına inanmak. Çalışma arkadaşlarını ortak hedefe yönlendirerek, büyük bir takim olduklari bilincini yerlestirmek, bunun için iç ve dış kaynaklardan iletilen mesajları anlamak, birleştirmek ve gerektiğinde doğru kişiye, doğru zamanda, doğru iletişim araçları ile sunmak. Diğer birim ya da çalışanları rakip olarak görmemek; ekip çalışmasının sağlıklı yürüyebilmesi için tüm bilgileri paylasmak, isbirligi yapmak.

İş Sorumluluğu :
İşlerin sorumluluğunu almak, sahiplenmek, yetki alanı içerisindeki yükümlülükleri yerine getirmek. Belirlenmiş olan kalite standartlarından ödün vermeyerek ve çevresinin de vermemesini sağlayarak işlerini gerçekleştirmek, kalite kültürünü yaygınlaştırmaya çalışmak.

Dayanıklılık:
Baskı ile başa çıkmak; tersliklerle ve stresle karşılaştığında iyimserliğini, etik ilkelere bağlılığını, iş ve müsteri odaklılığını korumak, yenilgiler sonrası çabuk toparlanmak.Bizimle çalışmak isterseniz, CV'nizi lütfen info@maydaynetworks.com adresine mail ile gönderiniz.

 

Kurumsal | Ürünler | Hizmetler | Çözümler | Hosting Yardım | İnsan Kaynakları | İletişim
Esentepe Mah. Milangaz Cad. No:77 Dumankaya Vizyon A1 Blok Kat:23 D:128 Kartal - İstanbul
Tel: +90 (216) 511 5686 Faks: +90 (216) 511 5687
mail: info@maydaynetworks.com