Anasayfa | E-mail Kontrol Teknik Destek: 0216 511 5686  

   Kurumsal
   Ürünler
   Hizmetler
   Çözümler
   Hosting Yardım
   İnsan Kaynakları
   İletişim

Gelişiyoruz: Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla, yeni bir yapılanma sürecine giriyoruz. Bu süreç içerisinde bazı hizmetlerimizden online olarak yararlanabileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Son projeler : Şu anda Toyota TSUSHO Turkey için projeler üretmekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayın


KURUMSAL

Mayday Networks, dört genç elektrik mühendisi tarafından, KOBI'lere yönelik PC donanımı ve teknik hizmeti sağlamak amaciyla 1998 yılında İstanbul-Taksim'de kurulmuştur. 

Ilk dönemdeki satışları çok büyük bir kısmı ev kullanıcılarına yönelik olmuştur. Ev kullanıcılarının almış oldukları kaliteli servis, Mayday'i müşterilerinin şirketlerine tavsiye ettigi bir marka haline getirmiştir.

Ikinci yıldan itibaren portföydeki Kurumsal Müşteri oranı 75% mertebesine ulaşmış, 2002 yılından itibaren bu oran 90% mertebesine varmıştır.

Her yıl 100% büyüme oranını (2001 yılı hariç) sağlayan Mayday mevcut durumda sadece referans yolu ile yeni müşteriler kazanmaktaır.


 YENI YASAM TARZIMIZ... MOBIL YASAM

Yeni sayısal (dijital) ekonomide verilerle düşünceler akıl almaz hızla hareket ediyor. Bu da teknolojiyi başarının anahtarı durumuna taşıyor. Rekabette başarılı olan kuruluşlar yaratıcı olan, inisiyatif kullanan, ve stratejik düşünebilen kişiler tarafından yönlendirilmektedir.

Bu tip şirketler, hizmet aldıkları sirketler konusunda oldukça hassas davranmaktadırlar. Mayday, şirketlerin işte bu teknoloji ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır. 


 

Kurumsal | Ürünler | Hizmetler | Çözümler | Hosting Yardım | İnsan Kaynakları | İletişim
Esentepe Mah. Milangaz Cad. No:77 Dumankaya Vizyon A1 Blok Kat:23 D:128 Kartal - İstanbul
Tel: +90 (216) 511 5686 Faks: +90 (216) 511 5687
mail: info@maydaynetworks.com