Anasayfa | E-mail Kontrol Teknik Destek: 0216 511 5686  

   Kurumsal
   Ürünler
   Hizmetler
   Çözümler
   Hosting Yardım
   İnsan Kaynakları
   İletişim

Gelişiyoruz: Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla, yeni bir yapılanma sürecine giriyoruz. Bu süreç içerisinde bazı hizmetlerimizden online olarak yararlanabileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Son projeler : Şu anda Toyota TSUSHO Turkey için projeler üretmekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayın


TEKNİK SERVİS HİZMETİ

PC'lerin asıl kullanım amacı işlerimizi kolaylaştırmaktır. PC'ler doğru ve verimli olarak kullanıldıklarında işimizin vazgeçilmez birer elemanlarıdır. Doğru ve verimli kullanım ancak iyi bir eğitim ve kaliteli bir teknik hizmetin neticesinde gerçekleşebilir.

Ortak dosyaların kullanılması, tek bir ana hat üzerinden internete bağlanılması, yazıcınızın ortak kullanılması temelde bir network'ün size sağladığı kazançlardır. Zaman zaman çeşitli sebeplerden dolayı network problemleri oluşmaktadır. Mayday Networks kurulumunu yaptığı veya daha önceden kurulmuş network sisteminin kontrolünü tamamen kontrolüne almaktadır. Bu sayede şirket bilgisayar sisteminin sağlıklı çalışması sağlanmaktadır.

Şirketlerin bu konudaki en büyük sıkıntısı; güvenilir, bilgili,tecrübeli teknik kadroları bulmaktır. Bu tip teknik insanlar/şirketler bulunabilseler bile genelde bunların şirkete olan maliyetleri getirilerinden fazla olmaktadır.

MAYDAY, gerçekten uzman olan teknik kadrosu, güleryüzlü insan kaynağı ile sizlerle güvenilir, hızlı, çok kaliteli bir hizmeti sağlamayı öneriyor.

Kurumsal | Ürünler | Hizmetler | Çözümler | Hosting Yardım | İnsan Kaynakları | İletişim
Esentepe Mah. Milangaz Cad. No:77 Dumankaya Vizyon A1 Blok Kat:23 D:128 Kartal - İstanbul
Tel: +90 (216) 511 5686 Faks: +90 (216) 511 5687
mail: info@maydaynetworks.com